V současné době hledáme do našeho týmu

ÚČETNÍ ASISTENT(KA) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického směru minimálně SŠ, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ
  • základní znalost účetní a daňové legislativy vítána, ale není podmínkou
  • znalost MS Office – Word, Excel, Outlook
  • spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • komunikativní přístup

​Pracovní náplň:

  • zajištění chodu účtárny: vystavování faktur, evidence došlých faktur, vedení pokladny, inventarizace majetku apod.

Nabízíme:

  • mzdové podmínky od 25.000 Kč/měsíčně
  • práce v mladém kolektivu, HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • možnost zkráceného úvazku
  • možnost dalšího vzdělávání

    Večerní recepční - VHODNÉ PRO STUDENTY

    Požadujeme:

    • časovou flexibilitu
    • výbornou znalost českého jazyka včetně gramatiky
    • základní znalost anglického jazyka
    • výborné vyjadřovací schopnosti, znalost práce na PC apod.

    • pracovní doba: cca od 17:30 - VHODNÉ PRO STUDENTY
    • zajištění chodu recepce, odesílání datových zpráv, korektury textu apod.

    Nabízíme:

    • mzdové podmínky od 100 do 140 Kč/hod
    • práce v mladém kolektivu, dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce

      Zájemci nechť kontaktují vedoucí kanceláře Ing. Jarmilu Cemperovou (kancelar@chrenek-kotrba.cz)