V regionech došlo k obnovení některých původních opatření

18.7.2020

Z důvodu zhoršení epidemiologické situace v Moravskoslezském kraji platí nově na celém území kraje zákaz pohybu bez ochranných prostředků dýchacích cest v uzavřených prostorách a vozidlech, konání hromadných akcí nad 100 osob, návštěv pacientů ve zdravotnických zařízeních a zařízeních sociálních služeb, omezení provozu provozen stravovacích služeb v čase od 23:00-8:00 hod a další zákazy a omezení. Celé znění mimořádného opatření naleznete na úřední desce Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje (odkaz).

Některá opatření platí i ve Zlínském kraji, a to zejména zákaz pohybu bez ochranných prostředků dýchacích cest v uzavřených prostorách a vozidlech. Více informací naleznete na úřední desce Krajské hygienické stanice Zlínského kraje (odkaz).

Dále byla opatření znovuzavedena i na Vysočině, platí zde zejména zákaz pohybu bez ochranných prostředků dýchacích cest v uzavřených prostorách a vozidlech. Více informací naleznete na úřední desce Krajské hygienické stanice kraje Vysočina (odkaz).